Хебър - Лудогорец 0:5 (Развой на срещата по минути)

Хебър (Пазарджик)

0:5

Лудогорец

90+2′Турнир: Купа на БългарияСтадион: "Георги Бенковски", гр. ПазарджикЗрители: 23090+2′

КРАЙ НА МАЧА! Общ резултат 9:0 за Лудогорец.

За протокола: Лудогорец отново надупчи Хебър и ще спори с Ботев (Пд) за Купата

Разградчани победиха с 5:0 в Пазараджик

90′

0:5! Сундберг! Лудогорец нанесе последния си удар в заключителните секунди. Разградчани изпълниха корнер, а домакините изчистиха, но Сонко Сундберг дебнеше пред границата на наказателното поле и с мощен шут опъна мрежата на Хебър за крайното 0:5.

75′

0:4! ТИСЕРА! След като цял мач се спука от пропуски, Тисера все пак отбеляза гол четвърт час преди края. Той получи извеждащо подаване от Тодор Неделев, излъга вратаря и на празна врата отбеляза за 0:4.

66′

ГРЕДА! В 66-ата минута Тисера отново се размина с попадението. Той напредна с топката в полето на Хебър, стигна до границата на наказателното поле и с мощна тупалка едва не счупи напречната греда.

57′

Жълт картон за Олексий Збун.

Снимка 663579

Източник: startphoto.bg

52′

Лудогорец излезе доста отпуснато през второто полувреме, а това даде възможност на Хебър да създаде няколко положения пред вратата на Падт, но до нещо сериозно така и не се стигна.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Реферът Георги Гинчев не даде нито секунда продължение на първата част, а това предизвика бурен гняв от треньора на домакините Любослав Пенев.

Снимка 663562

44′

ГОЛ! 0:3! Клод Гонсалвеш! Общият резултат от двата мача стана 7:0 за Лудогорец, след като минута преди почивката се разписа и Клод Гонсалвеш. Той отбеляза изключително красив гол с удар от около 25-30 метра.

31′

В 31-та минута домакините можеха на два пъти да намалят изоставането си. Първо Сонко Сундберг беше много близо до това да си отбележи автогол, но топката все пак излезе в корнер. След него Каракашев дебнеше около дъгата и стреля точно под гредата, но Падт спаси с една ръка.

Снимка 663577

22′

ГОЛ! 0:2! Кайо Видал! В средата на първото полувреме логичното се случи и топката се озова за втори път в мрежата на Хебър. Кайо Видал получи топката на левия фланг и от центъра на терена стигна до наказателното поле на "гробарите". Бразилецът финтира двама защитници на домакините и с техничен удар направи резултата 2:0 за неговия отбор.

16′

ТИСЕРА! Четвърт час след началото на мача разградчани можеха да удвоят преднината си. Тисера отново излезе сам срещу вратаря на Хебър, този път след пас на Чочев. Нападателят излъга стража, но се забави с удара си, а това беше достатъчно за защитника Николай Николаев, който дотича и попречи на аржентинеца да прати топката в мрежата.

Снимка 663559

5′

ГОЛ! 0:1! Чочев! В 4-ата минута на мача Матиас Тисера получи дълъг пас от собственото си наказателно поле и излезе очи в очи с Боян Загорски, но вратарят спаси удара му с една ръка и топката излезе в корнер. Тодор Неделев центрира от ъгловия удар, а Ивайло Чочев скочи над всички и с глава стреля точно за 0:1.

2′

Не бяха изминали и 60 секунди от началото на мача, когато домакините притесниха сериозно Лудогорец. Каракашев получи топката необезпокояван от никой около дъгата и стреля точно, но Падт внимаваше.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

Състав32Боян Загорски1Серджио Падт43Жоао Сеско4Диниш Алмейда18Иван Дишков5Георги Терзиев - капитан13Архан Исуф8Клод Гонсалвеш99Георги Каракашев10Матиас Тисера44Николай Николаев14Дени Групер75Йохан Н'зи18Ивайло Чочев84Стилиян Тисовски26Сонко Сундберг77Октай Хамдиев - капитан77Кайо Видал14Олексий Збун88Тодор Неделев17Марк-Емилио Папазов90Спас ДелевТреньорЛюбослав ПеневГеорги ДерменджиевРезерви88Мартин Янков67Дамян Христов33Стефан Цонков3Антон Недялков24Лазар Марин7Рик Джонатан23Сашо Лебанов9Квадво Дуа7Георги Вълчев21Рай Насименто3Богомил Божуркин24Оливие Вердон9Николас Пенев30Педро Нареси10Ангел Бастунов37Бърнард Текпетей99Руан Круз

Хебър приема Лудогорец в мач-реванш от полуфиналите на турнира за Купата на България. Срещата на стадион "Георги Бенковски" започва от 18:45 ч. и ще бъде ръководена от Георги Гинчев.

"Орлите" свършиха огромна част от работата си в първия мач и имат преднина от четири гола, които би трябвало да са достатъчни за тима на Георги Дерменджиев ще си уреди битка за трофея с Ботев (Пловдив).

Преди седмица разградчани разбиха днешния си съперник в първия мач и се очаква в Пазарджик голяма част от титулярите да отстъпят мястото си на футболисти, които получават по-малко игрово време.

Домакините ще опитат да зарадват своите привърженици и да повдигнат самочувствието си преди финалния етап на първенството, тъй като пазарджиклии все ще се борят за оставане в efbet Лига.

В момента Хебър заема баражното 14-о място, а на старта на плейофите допусна загуба с 0:2 от един от преките си конкуренти Локомотив (София).

Лудогорец - Хебър 4:0 (Развой на срещата по минути)