ФК ЦСКА 1948 - Славия 1:1 (Развой на срещата по минути)

ФК ЦСКА 1948

1:1

Славия

90+4′Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. БистрицаЗрители: 54490+4′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Макар да са с човек по-малко, домакините съумяха да възстановят паритета. Талис Кантанхеде центрира от ъглов удар в наказателното поле на Светослав Вуцов, където Бирсент Карагерен се разписа с глава за 1:1.

79′

Жълт картон за Денислав Александров.

76′

Стив Фуртадо си изкара жълт картон.

72′

Жълт картон за Иван Минчев.

72′

70′

Възможност за Славия! Тони Тасев напредна по левия фланг, след което стреля, ала но Даниел Наумов се отличи с качествена намеса.

Снимка 654956

Източник: startphoto.bg

64′

Марио Топузов е заменен от Никола Илиев.

56′

Владимир Николов отстъпва мястото си на Николай Христов.

56′

Емил Стоев е заменен от Денислав Александров.

49′

Жълт картон за Венцислав Керчев.

46′

Симеон Василев е заменен от Джонатан Перейра.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

38′

Шанс за символичните гости! Съставът на Златомир Загорчич продължава да опитва да увеличи преднината си. Кристиян Стоянов овладя топката, за да отправи корав изстрел, спасен от стража Даниел Наумов.

28′Снимка 654938

20′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 33%, Славия: 67%.

12′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" се възползваха от численото си превъзходство и съумяха първи да открият резултата. Владимир Николов с подаване отляво намери Иван Минчев, чийто удар попадна във вратата за 1:0.

10′

Владеене на топката: FK ЦСКА 1948: 18%, Славия: 82%.

2′

Червен картон! Двубоят започва кошмарно за домакините, тъй като полузащитникът Неделко Пишчевич закъсня с шпагата си, фаулирайки играч на "белите", който излизаше сам срещу Дани Наумов. Реферът Георги Давидов видя отлично ситуацията и не се поколеба да острани халфа от игра.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

Състав29 Даниел Наумов21 Светослав Вуцов3 Росен Божинов17 Ерол Дост7 Талис Кантанхеде5 Велко Йеленкович9 Бирсент Карагарен4 Виктор Генев15 Симеон Василев37 Венцислав Керчев19 Стив Фуртадо33 Галин Иванов - капитан21 Емил Ценов71 КристиянСтоянов22 Реян Даскалов - капитан73 Иван Минчев25 Евгений Сердюк8 Емил Стоев28 Неделко Пишчевич88 Тони Тасев99 Марио Топузов10 Владимир НиколовТреньорНиколай ПанайотовЗлатомир ЗагорчичРезерви33 Генадий Ганев12 Николай Кръстев2 Джонатан Перейра7 Денислав Александров6 Радослав Илиев27 Емил Мартинов17 Никола Илиев22 Куентин Зеедорф24 Виктор Василев9 Мартин Сораков31 Том Рапнуи6 Мартин Георгиев39 Парвиз Умарбаев19 Чунг Нгуен До58 Марто Бойчев20 Николай Христов91 Райън Бидунга14 Роберто Райчев

ФК ЦСКА 1948 и Славия излизат един срещу друг в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Витоша" в Бистрица е с начален час 16:45, а главен съдия ще бъде Георги Давидов от Велико Търново.

Към момента домакините са на шеста позиция с актив от 36 точки. В първия пролетен кръг играчите на Николай Панайотов завършиха наравно 1:1 с Етър. Гостите от своя страна са 11-и с 24, а в първия си мач от подновяването на шампионата победиха с 3:0 Берое.

ФК ЦСКА 1948 няма сериозни кадрови проблеми и наставникът ще може да използва титулярните си играчи. Славия от своя страна ще бъде без Ертанк Томбак и Кристиан Добрев. Новите попълнения Ивайло Марков и Исак Соле все още не са подготвени за игра.

В първия мач между двата отбора през настоящия сезон ФК ЦСКА 1948 победи с 2:0 като гост след попадения на Бирсент Карагарен и Рууни Ева.