Владо Манчев пое Берое

Владо Манчев пое Берое

Владимир Манчев беше официално представен като нов старши треньор на Берое на пресконференция в Стара Загора. На събитието с него беше и новият главен изпълнителен директор Атанас Дафинов, който ще ръководи управлението на клуба.

Атанас Дафинов ясно очерта амбициите пред Берое. „Целта ни е незабавно завръщане в Първа лига. Стара Загора не е град, който да бъде в B група,“ каза Дафинов и подчерта, че работата на новото ръководство ще бъде насочена към стабилност и бърз прогрес.

Владо Манчев благодари за доверието и обеща максимална отдаденост към задачата. Той се ангажира да работи усилено за възвръщане на клуба в елита и изрази увереност в проекта, подкрепен от управата. Манчев спомена и контактите си с Ернан Банато, от когото е получил поканата.

Треньорът постави и акцент върху финансовата дисциплина в клуба. „Всичко ще се плаща навреме,“ заяви Манчев, като увери феновете, че новото ръководство ще гарантира редовни плащания и устойчивост в бюджета.

Ръководството вече започна селекцията за новия сезон. Първите две нови попълнения са Симеон Вешев и Борислав Вакадинов, привлечени от Марек. Манчев допълни, че клубът ще търси още попълнения и че преговорите продължават.

Владо Манчев идва след период начело на Миньор Перник и се надява да пренесе опита си в Берое. Новото управление и треньорският екип работят ускорено, за да подготвят отбора за нападение към Първа лига и да върнат Берое там, където според тях е мястото му.

снимка: Facebook


Прочети оригиналната новина