Григор Димитров започва да надгражда
Григор Димитров започва да надгражда след успеха си в първия мач на турнира в Майорка. Българинът победи Марк Полмънс с 6:1, 7:6(3) и след срещата заяви, че това е важно начало за възстановяване на формата му.
„Беше трудно време, но съм много щастлив. В момента започвам да надграждам и да вдигам очакванията си“, каза Димитров. Той определи първия сет като напомняне, че все още е в добра форма и че този мач е стъпка напред.
Григор добави, че не иска да прекалено да мисли за следващите кръгове и ще се фокусира върху това да играе колкото се може повече мачове, за да намери ритъм. Той също така посочи, че предпочита по-топлото време и се радва на опита си да играе в такива условия.
Прочети оригиналната новина